بدنسازی - آرشیو 1400/7
<-Description->
نوشته شده در تاريخ 1400/7/11 توسط mokamelhaa.ir | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 113 بار


تصور پیشرفت قطعی فرزند‌تان در مدرسه گران قیمت، نه می‌تواند کاملاً اشتباه و نه می‌تواند تصوری درست و قابل اطمینان باشد. در شرایطی که فرزند شما به انگیزه‌ای فراتر از امکانات یک مدرسه گران قیمت برای درس خواندن نیاز دارد، تحصیل در این مدارس، ممکن است تاثیر مثبتی روی پیشرفت درسی او نداشته باشد. همچنین گاهی ممکن است امکانات بیشتری مثل کلاس‌های فوق برنامه‌ و اردو‌های آموزشی که در خارج از ساعات درسی برگزار می‌شود، باعث خستگی و دل‌زدگی بیشتر فرزند شما بشود.

بنابراین بهتر است قبل از اینکه در مورد تحصیل فرزند خود در مدرسه گران قیمت فکر کنید، این محتوا را که راجع به مقایسه دو روش مختلف آموزش یعنی تحصیل در مدرسه‌ای گران قیمت با امکانات آموزشی فراوان و آموزش از طریق معلم خصوصی است را بخوانید تا با ذهنیت بهتری نسبت به انتخاب نوع آموزش فرزند خود، تصمیم‌گیری نمایید.

قیمت منطقی و مناسب، اولین مزیت معلم خصوصی نسبت به مدارس گران قیمت

شما بابت امکانات آموزشی و رفاهی یک مدرسه است که هزینه‌ای بالاتری نسبت به سایر مدارس دولتی و نیمه خصوصی پرداخت می‌کنید. از کادر آموزشی مدرسه گرفته تا کلاس‌های فوق برنامه، اردوهای آموزشی، سالن‌های ورزشی، بوفه لوکس مدرسه و حتی وجود سالن ناهارخوری از جمله عواملی هستند که هزینه بالایی بابت آن‌ها در مدارس گران قیمت از والدین دانش‌آموز گرفته خواهد شد.

هزینه ثبت‌نام در مدارس گران قیمت، به قدری بالاست که به رقمی بالای 20 میلیون تومان برای یک سال تحصیلی می‌رسد که تنها بابت ثبت‌نام اولیه دانش‌آموز است و شامل هزینه‌های مازادی که در طول سال به شکل کلاس‌های فوق برنامه به والدین تحمیل می‌شود، نمی‌شود.

کاملا منطقی است که توقع داشته باشید بابت هزینه‌ای که برای تحصیل فرزند خود پرداخت می‌کنید، کیفیت آموزش متفاوت و بالاتری را نیز تجربه کنید اما متاسفانه چون فرزند شما مهم‌ترین عامل موفقیت (انگیزه و حوصله برای درس خواندن) را در خود ندارد، بنابراین تحصیل در این مدارس فرقی با مدارس عادی نخواهد داشت.

در کلاس‌های خصوصی، وضعیت کمی متفاوت است. کیفیت هزینه پرداخت شده برای معلم خصوصی به همراه نرخ و تعرفه کلاس خصوصی کاملاً متفاوت‌تر از ثبت‌نام در مدارس گران است. شما برای کلاسی، هزینه پرداخت می‌کنید که بر پایه نیاز و مشکل درسی فرزندتان تشکیل شده است و هدف خود را تنها روی پیشرفت درسی دانش‌آموز می‌گذارد . حتی اگر تعداد جلسات بالایی را هم با معلم خود داشته باشید، باز هم هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید کمتر از هزینه ثبت‌نام در مدارس گران قیمت است.

به طور مثال، اگر فرزندی دارید که پایه‌ ضعیفی در دوره ابتدایی دارد و به مشکل جدی در درس فارسی ابتدایی یا ریاضی برخورده است، می‌توانید با پرداخت هزینه منصفانه و معقول کلاس تقویتی و معلم تدریس خصوصی ابتدایی، که سطح بالایی در تدریس دارد، هم مشکل فرزند خود را رفع کنید و هم فرصت یادگیری متناسب با توان فرزندتان را فراهم کنید.

 

یادگیری کامل دانش‌آموز، تنها با تمرکز بالای او در کلاس اتفاق می‌افتد

کیفیت تحصیل در مدارس گران، از لحاظ دسترسی به امکانات آموزشی شاید متفاوت از مدارس عادی باشد، اما این دسترسی به امکانات آموزشی، تعیین کننده کیفیت بالای یادگیری دانش‌آموز نخواهد بود. کیفیت بالای یادگیری را دو عامل مهم یعنی معلم و نحوه تدریس او و دانش آموز و میزان تمرکز او تعیین می‌کند. اگر یکی از این دو عامل تعیین کننده مشکلی داشته باشد، یادگیری با کیفیت بالا اتفاق نمی‌افتد.

در کلاس‌های مدارس به دلیل تعداد بالای دانش‌آموزان در کلاس، معلم باید در زمان آموزش و تدریس، میانگین متوسط هوش دانش‌آموزان کلاس را برای یادگیری در نظر بگیرد نه توان یادگیری تک تک آن ها را، بنابراین کیفیت یادگیری برای هر دانش‌آموز، یکسان اتفاق نمی‌افتد و سرعت یادگیری خود به خود پایین می‌آید.

توجه به نظم کلاس، اتفاق‌های پیش بینی نشده، عوامل مزاحم و گفت وگوهایی که در حین آموزش در کلاس، بین معلم و شاگردان پیش می‌آید باعث می‌شود که معلم نتواند به خوبی کیفیت تدریس خود را نشان دهد. علاوه بر این، شاگرد نیز به دلیل اینکه آموزشی متناسب با سطح یادگیری خود دریافت نمی‌کند، کیفیت یادگیری خود به خود افت کرده و به خوبی برای شاگرد اتفاق نمی‌افتد.

اما آموزش شخصی سازی شده و متناسب با توان یادگیری شاگرد، مهم‌ترین مزیت معلم خصوصی است. معلم به دلیل تمرکز روی یک شاگرد و حذف عوامل مزاحمی که در کلاس درس پیش می‌آید، بهترین کیفیت تدریس خود را نشان می‌دهد و شاگرد نیز به دلیل دریافت آموزشی متناسب با توان یادگیری خود، با کیفیت‌ترین نوع یادگیری را تجربه می‌کند.

تدریس خصوصی ریاضی یکی از بهترین مثال‌ها برای نمایش کیفیت تدریس معلم است. در کلاس درس عمومی و چند نفره با ادامه تدریس معلم، دانش‌آموزی که سال‌ها پایه ضعیفی در ریاضی دارد، ضعف‌ها و مشکلات بیشتری پیدا می‌کند. چون نه تنها مشکلات قبلی او حل نشده است، بلکه به دلیل تدریس مباحث جدید توسط معلم، بدون درک عمیق آن مباحث، به مشکلات ریاضی او افزوده شده است.

اما در کلاس تدریس خصوصی ریاضی، معلم ابتدا با تعیین سطح شاگرد، تمام مباحث اصولی و پایه‌ای که شاگرد در آن ضعیف است را تشخیص می‌دهد، در چند جلسه مشکلات او را رفع می‌کند و بعد از جاافتادن درس و مباحث ریاضی برای او، به سراغ مباحث و مفاهیم جدید می‌رود تا شاگرد را بتواند به سطح قابل قبولی از کلاس مدرسه برساند.

جدیت و نظم انجام تکالیف در کلاس‌های عمومی فراموش شده است

داشتن نظم در انجام تکالیف مدرسه و نظم در خواندن درس‌ها چیزی نیست که با تحصیل در مدارس نمونه و خصوصی در فرزند شما شکل بگیرد. مهم‌ترین عامل برای وادار کردن دانش‌آموزانی که در درس خواندن و انجام تکالیف خود بی نظم هستند و چندان رغبتی برای انجام آن از خود نشان نمی‌دهند، نظارت و تمرکز شدید معلم بر آن‌ها است. یعنی بهتر است بگوییم تا کمی فشار و جدیت بر این دانش‌آموزان نباشد، هیچ عاملی آن‌ها را مجبور نخواهد کرد که در انجام امور مدرسه خود، نظم داشته باشند.

مزیت معلم خصوصی این است که همه هدف معلم در تدریس، برای یک شاگرد است. باید به او درس و تمرین دهد و از او تکلیف بخواهد. در هر جلسه‌ای که کلاس تدریس خصوصی در منزل شاگرد برگزار می‌شود، معلم موظف است که قبل از تدریس مبحث جدید، با دقت تکالیف و تمرین‌های جلسه قبل را با شاگرد مرور کند، با امتحان و پرسش، میزان یادگیری او را بسنجد و متوجه شود که چه میزان شاگردش در کلاس درس تمرکز دارد و حواسش جمع است. این پشتیبانی و نظارت دقیق تنها در کلاس تدریس خصوصی به دلیل تمرکز بالای معلم و شاگرد اتفاق می‌افتد.

آموزش در مدرسه گران یا کمک از معلم خصوصی خوب، کدام یک بهتر است؟

تدریس خصوصی در منزل برای دانش‌آموزانی که به دلیل بی‌رغبتی به تحصیل و درس خواندن ضعیف بوده و نیاز به حضور معلمی دارد که بر احوال و نحوه درس خواندن‌شان نظارت داشته باشد، بهترین روش آموزش و تدریس است. بنابراین اگر فرزندی دارید که تلاش و حوصله‌ای از خود برای انجام تکالیف و درس خواندن نشان نمی‌دهد، این تصمیم که فرزندم را در یک مدرسه با امکانات فوق‌العاده عالی، ثبت‌نام کنم تا ترغیب به مطالعه و تلاش شود، چندان منطقی و درست نمی‌باشد.

فرزند شما بیشتر از هر امکانات آموزشی و رفاهی مدرسه، به معلمی نیاز دارد که در مرحله اول او را درک کند و نیازهای درسی‌ و خواسته‌هایش را تشخیص دهد. معلم باید بتواند آموزش و تدریس را متناسب با توان یادگیری فرزند شما به صورت شفاف، روان و با مثال‌های فراوان شروع کرده، با بهترین نوع تدریس خود به فرزندتان، حس اعتماد به نفس او را به دلیل یادگیری و فهم کامل مباحث افزایش دهد و با تمرین و تکرار مباحث و حل سوال و تشویق فرزندتان، انگیزه، تمایل و رغبت او را برای تلاش و درس خواندن بیدار کند.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1400/7/9 توسط mokamelhaa.ir | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 223 بار

چه زمانی برای شروع کسب‌وکار خودمان آماده‌ایم؟ تمام نکاتی باید در نظر بگیرید

پرسش‌هایی که باید پیش از راه‌اندازی کسب‌وکارتان پاسخ دهید

سؤالات بسیاری هست که قبل از شروع کارتان باید از خود بپرسید و جواب‌هایش را پیدا کنید. برخی از این پرسش‌ها ناظر به ویژگی‌های درونی شماست و بعضی دیگر درباره محیطی است که قرار است در آن فعالیت کنید.

۱. چرا می‌خواهم کسب‌وکار خودم را راه بیندازم؟

پرسش‌هایی قبل از شروع کسب و کار

شاید پاسخ این سؤال واضح به نظر برسد؛ اما باید کمی تأمل کنید و عمیق‌تر به دلایلی که باعث شده به‌دنبال چنین کاری بروید بیندیشید. اولین جرقه‌ای که شما را به این فکر انداخته چه بود؟ آیا با تمام وجود نسبت به آن شور و اشتیاق دارید؟

۲. آیا ایده‌ام در کوتاه و بلند مدت برایم درآمدزایی می‌کند؟

اگر پاسختان خیر است، بهتر است در اجرای ایده‌تان تجدیدنظر کنید. درست است که پول عامل اصلی شکل‌گیری این ایده در ذهن شما نبوده؛ اما قرار نیست هزینه‌های کسب‌وکارتان از درآمدتان بیشتر شود.

3. مشتری‌ام کیست؟

هیچ کسب‌وکاری قرار نیست به عالم‌وآدم کالا یا خدمات بفروشد. هر کسب‌وکاری بازار و مشتری مخصوص به خودش را دارد. پیش از راه‌اندازی کسب‌وکار، باید مشتریان بالقوه‌تان را شناسایی کنید تا تبلیغات و بازاریابی‌تان را روی آنها متمرکز کنید.

۴. چه کسانی رقیب من‌ هستند؟

اغلبِ ایده‌هایی که به ذهنتان می‌رسند به‌احتمال زیاد جایی دیگر عملی شده‌اند. حتی ممکن است شما چندین رقیب داشته باشید. با این حساب، ضروری است که پیش از شروع، درباره رقبای خود تحقیق کنید تا دریابید آنها چه نقاط ضعف و قوتی دارند. ارتباطشان با مشتریان، شیوه‌های ارائه محصول و اعتبار برندشان را نیز بررسی کنید.

۵. محصول من چه تمایزی با محصول رقبا دارد؟

پس از بررسی رقبا، حال باید از خود بپرسید «محصول یا خدمت من چه تفاوت منحصربه‌فردی با کار سایر رقبا دارد؟» با «چه‌چیزی محصول یا خدمت من را نسبت به دیگران متمایز می‌کند؟».

6. راهبرد بازاریابی من چیست؟

پیش از شروع هر کسب‌وکاری باید راهبرد یا استراتژی بازاریابی تدارک ببینید. شما باید محصول یا خدمتتان را در دسترس مشتری قرار دهید و او را به استفاده از آن تشویق کنید. با داشتن یک برنامه مناسب بازاریابی، احتمال اینکه مشتریان بالقوه بیشتری پیدا کنید افزایش می‌یابد.

۷. محصولم را چگونه باید قیمت‌گذاری کنم؟

شما نمی‌خواهید محصولتان بیش‌ازحد گران یا بیش‌ازحد ارزان باشد؛ پس چطور باید قیمت‌گذاری کنید؟ اینجاست که بررسی کار رقبا کمکتان می‌کند محصولتان را بهتر قیمت‌گذاری کنید. از خود بپرسید «آیا محصول من در مقایسه با محصولات مشابه برای مثال لوکس‌تر است یا ویژگی‌های ساده‌تری دارد؟». علاوه بر این، باید هزینه‌های تولید و بسته‌بندی و توزیع را نیز در قیمت تمام‌شده محصول در نظر بگیرید.

8. آیا سرمایه اولیه کافی در اختیار دارم؟

سرمایه اولیه کافی در کسب و کار

هر کسب‌وکاری پیش از آنکه شروع به کار کند و به سوددهی برسد، هزینه‌هایی دارد که باید پرداخت کنید؛ پس قبل از شروع، فهرستی از هزینه‌هایی که باید بپردازید و چیزهایی که باید بخرید تهیه کنید. این فهرست می‌تواند شامل: ثبت تجاری نام شرکت، راه‌اندازی وب‌سایت، هزینه‌های مرتبط با تولید خود محصول یا ارائه خدمت، بسته‌بندی، بازاریابی و… باشد.

10. آیا شور و اشتیاق لازم را دارم؟

گفتن اینکه می‌خواهم کسب‌وکار خودم را راه بیندازم راحت است؛ اما آیا واقعا شور و اشتیاق لازم برای قدم‌گذاشتن در این راه و تحمل سختی‌هایش را دارید؟ هر کسب‌وکاری برای اینکه شکوفا شود، به تلاش و کوشش فراوان نیاز دارد و اشتیاق به این کار عاملی است که شما را تا انتها در مسیر نگه می‌دارد.

. آیا می‌توانم ‌به‌تنهایی از پس کار بربیایم؟

باید روی این موضوع که آیا می‌توانید به‌تنهایی همه کارها را انجام دهید یا به فرد یا افرادی دیگر نیاز دارید فکر کنید. اغلب اوقات اداره‌کردن کسب‌وکار به‌تنهایی دشوار است. بهتر است به‌دنبال افرادی باشید که هم‌دل و هم‌فکر شما بوده و به‌اندازه شما نسبت به ایده‌تان تعهد و اشتیاق داشته باشند.

۱1. چه تعداد کارمند نیاز دارم؟

خب، حالا که کسب‌وکارتان را به‌تنهایی یا با شریک می‌خواهید راه بیندازید، باید به این مسئله هم توجه کنید که برای پیشبرد کار یا رشد احتمالی کسب‌وکارتان در آینده، به چه تعداد کارگر یا کارمند نیاز دارید. حتی اگر نخواهید کسب‌وکارتان را رشد بدهید و بخواهبد آن را در یک حد مشخص نگه دارید، بازهم برای حفظ همان سطح به افرادی که برای شما کار کنند نیاز خواهید داشت.

12. چه منابعی در اختیار دارم؟

نباید صرفا درباره چیزهایی که ندارید فکر کنید. درباره چیزها و منابعی که در اختیار دارید هم بیندیشید. با به‌کارگرفتن این منابع برای شروع کسب‌وکار، می‌توانید در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید.

۱۳. آیا آماده صرف زمان روی کسب‌وکار هستم؟

هر کسب‌وکاری برای موفقیت به صرف زمان و پول و انرژی فراوان نیاز دارد. آیا آماده‌اید عمرتان را برای کسب‌وکارتان هزینه کنید؟ آیا در فصل مناسبی از زندگی قرار دارید که این کار را شروع کنید؟ بدانید که در ادامه باید ریسک‌های فراوان و ازخودگذشتگی‌های بسیاری نشان دهید تا کسب‌وکارتان پا بگیرد.

۱۴. چطور ساختار قانونی کسب‌وکارم را ایجاد کنم؟

هر کشوری قوانین و محدودیت‌های خاصی را برای کسب‌وکارها وضع کرده است. خیلی مهم است که حتما درباره ساختار قانونی، مجوزها و قواعد تجارت در کشور یا محلی که می‌خواهید کسب‌وکارتان را راه بیندازید مطالعه کنید تا ساختار کسب‌وکار شما با قوانین مربوطه مغایرت نداشته باشد.

. چه مالیات‌هایی باید پرداخت کنم؟

پرداخت مالیات در کسب و کار

این هم از سؤالات مهمی است که پیش از شروع باید درباره‌اش اطلاعات کسب کنید. هر کسب‌وکاری بسته به نوع و میزان درآمدش باید مالیات بدهد. با این حساب، واجب است درباره انواع مالیات‌ها و به‌طور مشخص مالیات‌هایی که به کسب‌وکار شما وضع خواهد شد اطلاع داشته باشید.

. من چه اهدافی دارم؟

شما قصد دارید کسب‌وکار خودتان را داشته باشید؛ اما آیا درباره هدفتان فکر کرده‌اید؟ ۵ یا ۱۰ سال دیگر شما در چه جایگاهی خواهید بود؟ اینها نمونه پرسش‌هایی‌اند که باید از خود بپرسید.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
نوشته شده در تاريخ 1400/7/7 توسط mokamelhaa.ir | نسخه قابل چاپ | تعداد بازدید 99 بار

انسان در مشاغل آینده

آیا ماشین‌ها مشاغل آینده را احاطه خواهند کرد؟

شاید این نگرانی تا حدودی منطقی باشد. رؤیاهای دانشمندان درباره هوش مصنوعی با سرعت حیرت‌انگیزی در حال واقعی‌شدن است. جهان با سرعت نور رو به جلو حرکت می‌کند و طبیعی است اگر گاهی فکر کنید در حال زندگی درون یک فیلم تخیلی هالیوودی هستید. هوش مصنوعی در حال حاضر قادر است مانند پزشک نتایج اشعه‌ایکس و ام. آر. آی قلب را به‌راحتی تفسیر کند. شما برای حضور در بازار بورس دیگر نیازی به کارگزاری ندارید. هوش مصنوعی می‌تواند مانند تاجری باتجربه راهنمایی‌تان کند.

البته این‌ها فقط بخش کوچکی از نفوذ تکنولوژی‌های آینده به مشاغل است. سایه تکنولوژی هر روز بر روی مشاغل و همه ابعاد زندگی انسان بیشتر می‌شود. به‌زودی هوش مصنوعی در هر شغل و حرفه و صنعتی در سراسر جهان یافت می‌شود.

اکنون ممکن است از خود بپرسید:

بشر در آینده چگونه زندگی خود را تأمین می‌کند، وقتی ماشین‌آلات ارزان‌تر و سریع‌تر و باهوش‌تر از ما هستند؟وقتی ماشین‌ها همه کارها را می‌کنند، ما چه خواهیم کرد؟ یا چه‌کارهایی در آینده برای انسان باقی خواهد ماند؟ربات‌ها به تعطیلات نمی‌روند، خسته یا بیمار نمی‌شوند، با یکدیگر چت نمی‌کنند و نیروی کاری فوق‌العاده‌اند؛ پس بشر آینده چگونه امرارمعاش می‌کند؟دیدگاه آینده‌پژوهی بر اساس واقعیت

شاید دیدگاهی تاکنون توضیحش دادیم تا حدی پذیرفتنی باشد، اما آینده‌پژوهی دیدگاه دیگری دارد. دیدگاه آینده‌پژوهی کاملا متفاوت و خوش‌بینانه و بر اساس واقعیت است. آینده‌پژوهی تفسیری متفاوت از چگونگی تغییر و تکامل انسان دارد. نگاه آینده‌پژوهی به مشاغل آینده بر اساس اصول زیر است:

مشاغل آینده در حال تغییرند

امروزه افراد معدودی با این عناوین شغلی مشغول‌به‌کارند: کسانی که برای رساندن پیامی مسافت زیادی را طی می‌کنند، اپراتورهای برق یا رایانه (کارهایی که امروز نرم‌افزارها انجام می‌دهند)، آژانس‌های مسافرتی، کارمندان بانکی، اپراتورهای آسانسور یا منشی‌ها. با وجود این، همه این‌ها مشاغلی بودند که در گذشته هزاران نفر را مشغول‌به‌کار می‌کردند.

شغل‌های امروز طاقت‌فرسا و خسته‌کننده‌اند

در همین لحظه، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان کارهایی را انجام می‌دهند که از آنها متنفرند؛ کارهایی که احتمالا خسته‌کننده، پر از آلودگی یا خطرناک‌اند. بهتر نیست به‌جای تلاش برای نگه‌داشتن افراد در این مشاغل، شرایطی فراهم کنیم تا شغل‌های آینده رضایت‌بخش و پرسود باشند؟ این درست است که ماشین‌آلات بازدهی بیشتری نسبت به انسان دارند، اما همیشه کارهایی هست که فقط انسان‌ها می‌توانند انجامشان دهند:

آیا ماشین (به‌صورت نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری) می‌تواند خودش را بسازد و برای فروش به بازار عرضه کند؟آیا ماشین می‌تواند خودش را بفروشد و تحویل دهد؟ آیا ماشین خودبه‌خود تغذیه و تمیز می‌شود؟از همه مهم‌تر، آیا ماشین تخیل و نبوغ انسان شکل‌دهنده مشاغل آینده است

شاید کمی دور از انتظار باشد، اما بزرگ‌ترین قابلیت انسان‌ها کنجکاوی است. ما دوست داریم از آنچه در اطرافمان می‌گذرد سر دربیاوریم. دوست داریم بدانیم هر چیزی چگونه کار می‌کند و چه معنایی دارد. از این گذشته، ما همیشه در پی بهبود فرایند‌ها هستیم؛ مثلا دوست داریم راهی بیابیم تا وسایل الکترونیکی بهتر کار کنند و پیشرفته‌تر شوند.

در عصر ماشین‌های هوشمند، انسان همچنان می‌خواهد چیزهای بیشتری کشف کند و بسازد. این یعنی پژوهش و دستیابی به دانشِ بیشتر تا بی‌نهایت ادامه دارد؛ پژوهشی که نیروی کار انسانی در آینده، در رأس آن قرار می‌گیرد.

مشاغل آینده به‌لطف تکنولوژی زیباترند

جوامع مدرن در بسیاری از قسمت‌ها هنوز کامل نیستند. لطفا صادقانه به این پرسش‌ها پاسخ بدهید:

آیا وسایل نقلیه شهری و حتی هواپیمایی که سوار می‌شوید کاملا امن هستند؟آیا در جایگاه انسان، مراقبت‌های پزشکی را کاملا دقیق انجام می‌دهید؟آیا سرمایه‌گذاری و پس‌اندازکردن شما همیشه روندی منطقی دارد؟از بیمه و ایمن‌بودن محل زندگی و کار خود اطمینان دارید؟آیا شیوه آموزش و تربیت فرزندانتان کاملا صحیح است؟

متأسفانه باید گفت: البته که نه! در حال حاضر، تکنولوژی در حاشیه بسیاری از جنبه‌های کار و زندگی انسان حضور دارد. چندی نیز نخواهد گذشت که تکنولوژی در رأس همه شغل‌های آینده قرار می‌گیرد و آنها را کنترل می‌کند. این روند، خدمات و تجربیات موردنظر ما را بسیار بهتر می‌کند. علاوه بر این، باعث می‌شود ما وقت بیشتری برای پرداختن به موضوعات مهم یا سایر جنبه‌های زندگی داشته باشیم.
انسان در مشاغل آینده - آینده مشاغل

تکنولوژی هرقدر مشکل‌گشاست، مشکل‌ساز هم است!

 

شاید هوش مصنوعی بتواند بسیاری از مشکلات را حل کند، اما همیشه با حل یک مسئله مشکل دیگری به وجود می‌آید که برای حل آن به انسان نیاز است. در حقیقت، با توسعه آنلاین کسب‌وکار با هدف هوشمند‌سازی آن و رشد ربات و ماشین‌آلات، کار انسان آینده نیز به‌موازات آن رشد می‌کند و بیشتر می‌شود.

به این مطلب امتیاز بدهید:  1  2  3  4  5 

موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
.: Weblog Themes By blogskin.ir :.

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.

پرامکانات ترین سرویس وبلاگدهی